אף אחד לא רוצה להסתפק בטבעת אירוסין פחות ממושלמת. כמובן, אתם רוצים את התכשיט הכי יפה לאצבע של הארוסה שלכם, אבל אתם גם לא רוצים להוציא יותר מדי. יש חדשות טובות. אתם לא צריכים להיכנס לחובות כדי לרכוש את טבעת היהלום המושלמת.

עם קצת תכנון מוקפד וכמה החלטות חכמות, כולם יכולים לחסוך כסף כדי לרכוש את טבעת האירוסין המושלמת. והאהבה שלכם חייבת לומר ‘כן’ ליהלום שאתם בוחרים ולכישורי הניהול הכספי החכם שלכם. למדו מה עליכם לקחת בחשבון כשאתם מחליטים כמה להוציא על טבעת וכמה טיפים מהירים כיצד לחסוך כדי להגיע למטרה זו.

שיקולים בעת קביעת התקציב לטבעת אירוסין

הכנה לחתונה היא לא תמיד תהליך קל. יש הרבה תכנון, קבלת החלטות ותקצוב. כשאתם קונים טבעת אירוסין, יש כמה גורמים שאנו ממליצים לקחת בחשבון:

הגדירו את הגבול שלכם

זכרו כי אין קשר בין מחיר התכשיטים לבין משך הנישואין. מומחים אומרים ששווי הוגן עבור טבעת אירוסין שווה למשכורת של חודש. רבים בוחרים לעבור את הסכום הזה כדי להרשות לעצמם יהלום מרכזי גדול יותר או עיצוב מיוחד. לא משנה מה תהיה הבחירה שלכם, חשוב שתבינו תחילה את מצבכם הכלכלי הנוכחי. לאחר מכן, קבעו מגבלה מציאותית והיו איתנים בתהליך בחירת הטבעת.

בחרו באיכות, לא במחיר

כאשר אתם בוחרים טבעת אירוסין, אתם בעצם בוחרים בירושה משפחתית. זהו תכשיט שיועבר לאורך הדורות. אנו ממליצים ללקוחות לחפש יהלום איכותי ולא סתם אבן גדולה. בנוסף לקראט, הקפידו לקחת בחשבון את שאר הגורמים הקובעים את איכות היהלום: חיתוך, צבע וניקיון.

עיצובים ושדרוגים עתידיים

היצירה שאתם רוכשים עכשיו כדי לשאול את ‘השאלה’ לא חייבת להיות הטבעת של ארוסתכם לנצח. בימים אלה זוגות רבים בוחרים לשפר את הטבעת שלהם ככל שעוברות השנים. שדרוג הטבעת יכול להיות דרך נהדרת לחגוג יום נישואין, לידת ילד או ציוני דרך גדולים אחרים בחייכם המשותפים. תמיד ניתן לשדרג את טבעת האירוסין המקורית עם יהלום מרכזי גדול יותר, אבני צד וכדומה.

הימנעו מריבית גבוהה

יש רשתות תכשיטים המציעות אפשרויות מימון מפתות או כרטיסי אשראי שיעזרו לכם להרשות לעצמכם יותר בתקציב הדוק. אשראי יכול להישמע כאופציה נהדרת, והם עשויים אפילו להציע רכישה ‘ללא תשלום מקדמה’. בדרך כלל, עם זאת, אפשרויות מימון אלה הן בעלות ריביות גבוהות מדי. זו אחריות גדולה ללוות כסף, לכן הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות לפני החתימה.

5 דרכים לחסוך לטבעת אירוסין

הנה חמש דרכים לחסוך כדי לקנות את טבעת האירוסין המושלמת:

1. בצעו חיסכון אוטומטי

באמצעות בנקאות מקוונת, קל לפתוח חשבון חיסכון ולהגדיר העברות אוטומטיות. השתמשו בכלים אלה כדי לחסוך חלק מההכנסה שלכם בכל חודש. על ידי חיסכון קטן בכל פעם, יש פחות סיכוי שתבחינו בהבדל במגבלות ההוצאה היומיומיות שלכם. תוך פחות משנה, אדם ממוצע יכול לחסוך מספיק כדי לרכוש טבעת יפה ולתכנן הצעה בלתי נשכחת.

2. חתכו קצת בהוצאות

צעד זה נראה פשוט, אך לא תמיד קל ליישמו. התחילו על ידי בדיקת ההוצאות שלכם מהחודש האחרון. אתם יכולים להשתמש בהיסטוריית העסקאות של כרטיס החיוב שלכם. לאחר מכן, הוסיפו חיובים דומים, כמו ארוחה בחוץ, בגדים, בידור וטיולים. זה ייתן לכם מושג לאן הכסף שלכם הולך. לאחר מכן, כוונו לשתיים או שלוש קטגוריות שניתן לחתוך בהן הוצאות למספר חודשים כדי לחסוך כסף לטבעת אירוסין. תכננו להוציא פחות אבל לא לוותר על הוצאות שאינן חיונית לחלוטין. ייתכן שאתם מכשילים את עצמכם על ידי הגדרת יעדים לא מציאותיים.

3. ערימת מזומנים

טריק אחד קל לחיסכון כסף הוא לשים בצד חלק מהכסף מכל משיכה של מזומנים. בכל פעם שאתם מוציאים כסף מהכספומט, שימו שטר של 20 או 50 בצנצנת חיסכון. רוב האנשים מופתעים כמה מהר כמות קטנה זו יכולה להצטבר לסכום משמעותי. הקפידו לשמור על מקום חיסכון המזומן שלכם מוסתר, כדי שארוסתכם לא תתחיל לחשוד.

4. צמצמו בבילויים הליליים

בזמן שאתם חוסכים לטבעת כדי להציע לה, אתם צריכים עדיין לשמור על קשר חזק. לרוע המזל, הרומנטיקה קשורה להוצאות גדולות. כדי לעזור לכם להגיע למטרה הכספית שלכם, נסו להיות יצירתיים בנוגע לבילויים הליליים שלכם. במקום ארוחות מפוארות או קונצרטים יקרים, תכננו ארוחת ערב רומנטית בבית, פיקניק בפארק או צאו לטיול רגלי.

5. העריכו מחדש את כל המינויים שלכם

הוצאות רגילות הופכות במהרה להרגלים. אבל כשאתם חושבים על חתונה, זה הזמן להעריך מחדש את ההוצאות האלה. חלק מהמינויים עשויים להיות מיותרים לחלוטין, כגון מגזינים שמעולם לא קראתם או אפליקציות ושירותים מקוונים שאינכם משתמשים בהם יותר. שקלו לקצץ בחבילות נוספות בכבלים או בלוויין. אתם יכולים לבחור לעשות פעילות ספורטיבית בחוץ על פני חברות יקרה בחדר כושר. קיצוץ דמי מנוי מסוג זה, גם אם הוא זמני רק לכמה חודשים, יכול באמת לעזור לכם לחסוך.

בחירת טבעת האירוסין שלכם מתחילה כאן

בזמן שאתם עובדים כדי לחסוך כסף עבור טבעת אירוסין, יהיה לכם מספיק זמן להסתובב ולחפש את הטבעת המושלמת. לקבלת סיוע של מומחים בהחלטת רכישה חשובה זו, בקרו באתרנו או התקשרו אלינו!