תקנון לאתר מיליון יהלומים

האתר “www.milliondiamonds.co.il” (להלן: “האתר”) והוראותיו יחולו על כל שימוש שיעשה על ידה באתר, ויהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בינה לבין האתר או מי מטעמו. עקב כך, עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן והנך מצהיר/ה בזאת כי הסכמת לתנאי התקנון במלואם. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

חברת “מיליון דיימונדס” מספקת חנות אונליין לרכישת תכשיטים ויהלומים ובכן חנות הממוקמת במתחם הבורסה ליהלומים בכתובת רחוב הרקון 13 קומה א’ רמת גן. תכשיטי היהלומים מוצעים למכירה לציבור באמצעות רכישה מאובטחת באתר, וכן ניתן לבצע רכישה בפגישה אישית לצורך עיצוב והתאמה אישית.

אתר milliondiamonds.co.il (“האתר”) המופעל ע”י חברת “מיליון דיימונדס” ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת תכשיטים ויהלומים. צוות מיליון דיימונדס מאמין באיכות המוצרים והשירות ומחויב לסטנדרטים הגבוהים באיכות המוצרים.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

הרכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של תכשיטי יהלומים באמצעות אתר האינטרנט או רכישה במשרדי החברה בהזמנה אישית.
 • ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי. ובכן רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם שהנו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל/בעולם.
 • מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן התנאים הבאים:

המוצרים המוזמנים קיימים במלאי במועד ביצוע ההזמנה.

הלקוח מילא באופן מלא ונכון את פרטיו האישיים לצורך חיוב ומשלוח.

ניתן אישור למימוש העסקה ע”י חברת האשראי.

המוצר ישלח ללקוח לאחר בדיקת ההזמנה ואישורה על ידי צוות “מיליון דיימונדס”.

הזמנות שיתקבלו יטופלו ויאושרו על ידי צוות “מיליון דיימונדס” עד 2 ימי עסקים.

בסיום הרכישה ואישור התשלום על ידי חברת האשראי, יקבל הלקוח הודעה ובה אישור על ביצוע העסקה בצירוף הזמנה. פרטים אלה ישלחו למייל של הלקוח בתום ההזמנה.

משלוחים/איסוף עצמי – צוות “מיליון דיימונדס” ישלח את התכשיט לכתובת שנמסר על ידי הלקוח תוך 10 ימי עסקים, או לחלופין ניתן יהיה לאסוף את התכשיט ממשרדי החברה תוך 7 ימי עסקים.

בעת הרכישה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים האישיים כגון: שם פרטי, שם משפחה, מס’ טלפון, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר ופרטי תשלום. בהזנת נתונים אלו הלקוח מתחייב כי הם נכונים. יובהר כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועל אחריות הלקוח למלא פרטיו המדויקים בעת ביצוע ההזמנה בעת הרכישה.

צוות מיליון דיימונדס נוקט באמצעי זהירות המתקדמים, כדי לספק ללקוחות רכישה בטוחה. האתר מאובטח באמצעות SSL והעברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות רכישה מאובטחת.

בכל רכישה, הלקוח יקבל קופסת אריזה שתיבחר על ידי החברה, תעודת אחריות ובכן חשבונית וקבלה.

החברה אינה אחראית על עיכוב המשלוח בשל סיבות שאינן בשליטתה.

החזרות וביטולים

החברה תעשה כל שביכולתה כדי שלקוחותיה יצאו שבעי רצון, אך אם מאיזו סיבה אינכם מרוצים מההזמנה שלכם, ניתן לקבל החזר כספי מלא תוך 30 יום. החברה מתחייבת לפעול בהגינות ולעמוד במתן רמת שירות גבוהה, ולפיכך אנו מאפשרים את החלפת המוצר ובתנאי שההודעה על הצורך בהחלפה תתקבל תוך 30 ימי עבודה ושלא נעשה שימוש במוצר. התנאי לביטול העסקה וקבלת ההחזר הכספי הוא שהמוצר יוחזר למשרדי החברה תוך 14 ימים מיום הקנייה, ותוך 30 ימי עסקים יום קבלת המוצר הלקוח יקבל זיכוי כספי במידה והלקוח שילם בכרטיס אשראי הלקוח יקבל החזר לכרטיס שממנו שילם.

על הלקוח להודיע טלפונית כי ברצונו לבצע החלפה ויוכל להגיע למשרדי החברה השוכנים ברחוב רקון 13 קומה א’ רמת גן ולבצע החלפה בתנאים הבאים:

 • החלפה בפריט באותו השווי – ללא עלות.
 • החלפה בפריט יקר יותר, שאז ייעשה חיוב באופן יחסי על ההפרש.
 • החלפה בפריט זול יותר – יינתן החזר כספי על ההפרש.

את העסקה לבטל ניתן באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית ובצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.

במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את כספו תוך 14 ימי עסקים.

אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה.

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

לא ניתן לבטל עסקאות שהן בגדר ״הזמנה מיוחדת״ כלומר תכשיט שעוצב במיוחד למידות הלקוח ועל פי בקשותיו, לרבות עיצובים מהקולקציה בהם משובצים יהלומ/ים מיוחדים שנרכשו במיוחד עבור הלקוח ולפי דרישתו.

 

אספקה ומשלוחים

 • החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 10 ימי עסקים.
 • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה. כמו כן, ישנה אפשרות לאסוף את המוצר ממשרדי החברה באופן עצמאי.

מחיר המוצר כולל את עלות המשלוח.

 

שירות לקוחות

 • בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון – 0526510510 או במייל – info@milliondiamonds.co.il

 

אחריות ושירות

איכות התכשיטים והיהלומים בחברתנו הנה גבוהה ביותר ולכן אנו מעניקים אחריות לכל החיים.

את התיקונים ניתן לבצע במקרים הבאים:

 

 • במקרה של פגמי ייצור במתכת.
 • במקרה של נפילת יהלומים קטנים ואובדנם, אנו נשלים את היהלומים בתכשיט משובץ (רק יהלומים הקטנים מ0.05).
 • שיבוץ מחדש של יהלום שנפל אך נמצא ברשות הלקוח מכל גודל.
 • שינויי מידה ראשון בטבעות יבוצע ללא תשלום נוסף.

 

האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות באתר מכירות milliondiamonds.co.il. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.

 • הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 • החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
 • להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 0526510510

 

אבטחת מידע ופרטיות

 • חברת מיליון דיימונדס, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם החברה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
 • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 • החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
 • כפתור “שלח” יש משום הסכמה לחברת  מיליון דיימונדס או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 0526510510. באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

 

קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של חברת מיליון דיימונדס.
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

אין להציג תכנים מהאתר בין בתוך מסגרת ובין בתוך ‘קישורית פתוחה’ (OPENLINK) בין גלויה ובין סמויה וכן אין להראות כל תמונה מתוך האתר ללא אישור הבעלים.

אין להציג תכנים מהאתר, או של האתר בכל דרך שהיא, בין אם אותם אביזרים משנים את עיצובו או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.

 

דין וסמכות שיפוט

 • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

אנו מאחלים לכם קניה מהנה ובטוחה.

צוות מיליון דיימונדס