טבעות אירוסין מזהב אדום מיועדות למי שמעדיף מראה ייחודי ועדין. עם טבעת אירוסין מזהב אדום שמחמיאה לרוב גווני העור והיהלומים הנמצאים בצורתם, בגזרתם ובצבעם, גוון הסומק הוא בחירה מבוקשת ומובהקת.

האם כדאי לקנות טבעת אירוסין מזהב אדום?

בכל הנוגע לבחירת טבעת האירוסין הטובה ביותר עבורכם ועבור יקירכם, כל צעד הוא עניין של בחירה אישית. ההחלטה לקנות טבעת אירוסין מזהב אדום אינה שונה, לכן אנו נותנים לכם כמה טיפים מועילים כדי להנחות אתכם בהחלטתכם.

זהב אדום היה בחירה פופולרית עבור טבעות אירוסין עם יהלומים מרכזיים חמים יותר בצבעיהם, I, J ו- K. זו הייתה האמונה הרווחת כי זהב אדום מסווה את הטון החם של יהלומים הנמצאים בטווח הצבעים בין חסר צבע עד צבע קלוש. יהלומים משקפים את הצבעים סביבם ולכן יהלומים חמים יותר יכולים להיראות בעלי גוון אדום או חום כאשר הם משובצים בזהב אדום, וזה די מקסים. אם אתם בוחרים זהב אדום לטבעת שלכם מכיוון שאתם מתכננים לבחור יהלום שצבעו קלוש, בחירת הגדרה הכוללת חודים מפלטינה תעזור ליהלום להחזיר אור מלמטה תוך מיזוג עם הזהב האדום על הטבעת במבט מלמעלה.

עובדה אחת שלא מזוהה לעתים קרובות היא הניגוד המדהים של יהלומים חסרי צבע לעומת הטון החם והאדום של זהב אדום. יש הסבורים שלא כדאי לבחור יהלום חסר צבע עבור טבעת אירוסין מזהב אדום . האם אתם צריכים לשקול לקנות טבעת אירוסין מזהב אדום אם אתם בוחרים יהלום חסר צבע? אנחנו אומרים, בהחלט כן! אנחנו לא רק מעדיפים יהלומים חסרי צבע משובצים בזהב אדום, אלא אנו מאמינים שזו בחירה נהדרת. 

יהלומים בטווח הצבעים D, E או F נראים בהירים עוד יותר כשהם משובצים בזהב אדום או טבעת אירוסין משובצת. זהב אדום הוא גם בחירה מצוינת לטבעות יהלום היילו. פרט ספציפי זה בולט יפה מאוד בזהב אדום.

עדיין לא בטוחים אם טבעת אירוסין מזהב אדום היא הבחירה הנכונה עבורכם? חפשו טבעת אירוסין עם רמזים עדינים של זהב אדום . בחרו טבעת אירוסין מזהב אדום עם רצועת יהלומים משובצים. סגנון ההגדרה של פייב בחיתוך צרפתי מכיל את כמות המתכות הנמוכה ביותר. היהלומים בדרך כלל משתרעים עד קצה כל צד של הטבעת. במבט מלמעלה נראות רק השיניים הקטנות מזהב אדום וכשמסתכלים מהצד, הזהב האדום משתלב ברוב גווני העור.

האם טבעות אירוסין מזהב אדום הן טרנדיות?

אם אתם מודאגים מכך שאולי טבעת האירוסין מזהב אדום שלכם לא תהיה טרנדית – אז אל! הכל מיוצר בזהב אדום עכשיו, ומסיבה טובה. זהב אדום כצבע הוכיח את עצמו כצבע יפהפה. הוא עבר מלהיות טרנד לקלאסי.

זהב אדום היה הבחירה המועדפת עבור טבעות אירוסין בסגנון וינטג’. כולנו יכולים להודות לריאן ריינולדס ולבלייק לייבלי על האובססיה שלהם לטבעת אירוסין מזהב אדום. מאז האירוסין של בני הזוג בשנת 2012, זהב אדום עשה את דרכו לעיצוב המיינסטרים של טבעות אירוסין. זהב אדום הוא הבחירה המובילה עבור טבעות אירוסין מזה 9 שנים ואינו מפגין סימני האטה. האם אובססיה זו של טבעת אירוסין מזהב אדום היא טרנד בלבד? אנחנו חושבים שלא!

ניתן למצוא אצלנו גם טבעות אירוסין זהב לבן וטבעות אירוסין זהב צהוב.