“האם טבעת האירוסין שלי גדולה מדי?” זו שאלה נפוצה שמקבלים מומחי היהלומים שלנו. אחרי הכל, ההחלטה אם טבעת האירוסין שלכם מתאימה בצורה טובה יכולה להיות קשה. אם הטבעת שלכם צמודה מדי היא עלולה להיות לא נוחה. או גרוע מכך, אם הטבעת שלכם רופפת מדי אתם עלולים לאבד אותה.

בהתחשב בדברים האלה, חשוב להבין כיצד הטבעת שלכם צריכה להתאים. לפני שאנחנו קופצים לעניינים, חשוב לציין שגודל האצבע משתנה בהתאם לעונה. בחודשים חמים הטבעת שלכם תתאים יותר מאשר בחודשי החורף הקרירים יותר. גורמים נוספים שיכולים להשפיע על גודל האצבע כוללים דיאטה, תרופות וזמן ביום.

סימנים שהטבעת שלכם גדולה מדי

הסימן הברור ביותר לכך שטבעת האירוסין שלכם גדולה מדי הוא אם הטבעת נוטה להחליק מהאצבע במצבים שונים. עם זאת, זה לא תמיד יכול להיות כל כך ברור. סימן נוסף לכך שהטבעת שלכם גדולה מדי הוא אם היא מסתובבת על האצבע. באופן אידיאלי, אתם רוצים שהטבעת תעבור בקלות על מפרק היד שלכם, אך תהיה לכם התנגדות מסוימת כשאתם מסירים אותה.

סימנים שהטבעת שלכם קטנה מדי

אם אתם מתקשים להעביר את הטבעת מעל מפרק היד, סימן שהטבעת שלכם עשויה להיות קטנה מדי. אינדיקטור נוסף הוא אם העור סביב האצבע הופך לאדום או סגול כשאתם עונדים את הטבעת שלכם.

אל תיבהלו אם הטבעת שלכם נתקעת על האצבע. כל שעליכם לעשות הוא לשים את היד במים קרים למשך 10 שניות ולהזיז את הטבעת. אתם יכולים גם להשתמש בקרם כדי להסיר אותה בקלות.

האם ניתן לשנות את גודל הטבעת?

דברו עם מומחה בבחירת סוג טבעת האירוסין או הנישואין הרצויה. אחרי הכל, תענדו את הטבעות האלה למשך שארית חייכם! טבעת נצח, למשל, קשה לשנות את הגודל בגלל היהלומים המשובצים. היכולת לשנות גודל של טבעת נצח תלויה בבניית הטבעת. זה יכול גם להיות קשה לשנות את גודל הטבעת במידה משמעותית בגלל היהלומים. לדוגמה, אם הגודל של הטבעת שלכם היה צריך להשתנות משמונה לארבע, קיים סיכון שהיהלומים ייפלו. עבור טבעות שצריך לשנות גודל באופן משמעותי, מומחה עשוי להמליץ ​​לשבץ את היהלומים שלכם במיקום חדש.

לגבי טבעות נישואין לגברים, לא ניתן לשנות את גודל של טונגסטן קרביד, טיטניום, ונירוסטה בגלל תכונות החומר שלהם.

חלופות לשינוי גודל הטבעת

סייזרים מפלסטיק עשויים להיות אופציה עבורכם אם אתם חוששים משינויים בגודל בגלל עונות השנה או גורמים אחרים. בנוסף, תכשיטן יכול ליצור “בליטות” בחלק הפנימי של הטבעת שלכם כדי למנוע ממנה מלהסתובב על האצבע שלכם.