אם הטבעת שלכם מעט משוחררת או צמודה, ייתכן שלא תהיו בטוחים אם שווה לטרוח ולשנות את הגודל שלה. הידיעה איך טבעת האירוסין שלכם צריכה להתאים היא קשה, וזה קצת שונה עם כל אדם. באופן כללי, הדבר החשוב ביותר הוא שתהיה לכם תחושה נוחה והיא לא תחליק מהאצבע מעצמה. האצבעות שלכם יתנפחו באופן טבעי ויתכווצו בגודלן בגלל חום וקור, אז קחו בחשבון שתנודות אלה לא בהכרח אומרות שאתם צריכים שינוי של הגודל.

הדרך הטובה ביותר לבדוק אם טבעת האירוסין שלכם באמת מתאימה היא לבצע את מדידת הטבעת שלכם באמצעות טבעת גודל. הקפידו להשתמש בטבעת גודל שקרובה ברוחבה לטבעת שלכם בפועל, מכיוון שטבעת רחבה יותר פירושה שאתם צריכים גודל גדול יותר. אם מדידת הטבעת שלכם אינה תואמת לגודל הטבעת שיש לכם, ייתכן שתרצו להתאים אותה.

אתם גם רוצים לשקול את צורת האצבעות ואת גודל מפרק הברך. יש אנשים עם בסיס אצבעות גדול יותר, בעוד שאחרים בעלי מפרקי אצבעות גדולים יותר. לא משנה איזה סוג אתם, חשוב לוודא שהטבעת יכולה להתאים לאצבע עם מעט מקום מתחת לטבעת ולעור שלכם.

אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לשינוי גודל הטבעת, אנחנו כאן כדי לעזור. בקרו עוד היום באתר שלנו. אנו יכולים להסתכל על הטבעת שלכם ולדעת וכיצד היא יכולה להתאים לכם. לאורך כל תהליך שינוי הגודל, אנו נטפל היטב בטבעת שלכם ונספק לכם מוצר מוגמר שנראה מושלם בדיוק כמו שהיה לפני כן!

כמה זמן ייקח תהליך שינוי הגודל?

למרות שתרצו לקבל את הטבעת שלכם בהקדם האפשרי, זה לא תמיד יוכל לקרות. תכשיטנים הם אנשים עסוקים וצריכים להשקיע זמן רב המוקדש לכל טבעת שהם מעבדים כדי למנוע כל תקלה. לכן הימנעו מתכשיטנים שאומרים שהם יכולים להחזיר לכם את הטבעת תוך מספר שעות בלבד. הם עשויים למהר בתהליך, מה שיוביל לטבעת מרושלת שעלולה להישבר או להיסדק לאורך זמן.

בסך הכל, הגורמים המשפיעים על הזמן שלוקח לסיים את הטבעת כוללים את רוחב הטבעת, אם אתם רוצים להגדיל או להקטין, ואם יש אבנים או חריטות לאורך פס המתכת.