חברת “מיליון יהלומים” הוקמה מתוך מטרה ברורה – לאפשר קנייה קלה ופשוטה של מגוון תכשיטי יהלומים במחיר אטרקטיבי.

החברה מציעה אתר אינטרנט ידידותי ומאובטח להזמנת תכשיטי יהלומים אונליין (גם ללא כרטיס אשראי), ובנוסף חנות-מפעל לייצור תכשיטי יהלומים השוכנת במתחם בורסת היהלומים ברמת-גן.

החברה הנה משפחתית וחמימה והוקמה על ידי צמד האחים – שמואל ואיציק עזרא. יחד הם כוח מנצח בשוק, כאשר כל אחד מביא מניסיונו העשיר בכדי ליצור חווית קנייה מהנה ואיכותית.

איציק הנו בוגר GIA  מנהטן – מכון גמולוגי בינלאומי, ושמואל בעל ניסיון עשיר בתחום יהלומי הגלם.

“כי את אחת למיליון” – זוהי האג’נדה המלווה את החברה, כאשר המסר הנו ברור; כל אישה היא ייחודית ובעלת טעם אישי משלה המתכתב עם אופייה, ולכן החברה מציעה קולקציית תכשיטים עשירה ומרשימה באתר.

הקולקציה מכילה עיצובים המטשטשים את הגבול בין המציאות לדמיון, כמו טבעות אירוסין, עגילי יהלומים, צמידי יהלומים ושרשראות יהלומים.

בנוסף לקולקציה העשירה, החברה מציעה תכשיטי יהלומים בעיצוב אישי וייחודי, בכל עיצוב או דגם העולה על רוחכם, ולכן תוכלו בהחלט להעז לחלום.

“מיליון יהלומים” עובדת עם מכשור חדשני ומאפשרת הדמיית תלת מימד של התכשיט עוד טרם שלב הייצור, כמו גם הכנת היהלום משלב הגלם ועד למוצר מוגמר.

צוות “מיליון יהלומים” מציע חווית שירות מפתיעה, כזאת שמתאימה בדיוק לאופי התכשיטים שלנו. אנחנו אתכם תמיד! קשובים, מלווים ומתאימים לכם או לכן תכשיטים מודרנים בדיוק כמו שכל אישה חושקת.