איפה להתחיל את החיפוש אחר טבעת האירוסין

אז אתה מתחיל את החיפוש אחר טבעת האירוסין אותה אתה רוצה להעניק, אבל השאלה הגדולה היא היכן להתחיל?
עם כל כך הרבה אפשרויות החל מאבן מרכזית ועד אינסוף עיצובים, זה יכול להיות מעט מבהיל בהתחלה. מעבר על העיצובים הרבים באתר שלנו יוכלו לתת לכם כיוון, כאשר כל טבעת יכולה להיות מעוצבת בכל צורה וסגנון שתרצו בהמשך.

הנה כמה עצות שיעזרו לך להתחיל בכיוון הנכון:

התחילו עם הצורה:

הדרך הקלה והטובה ביותר להתחיל להניע דברים היא להתחיל מלמעלה למטה ובמקרה הזה זה מתחיל עם האבן שבמרכז.
כל צורת אבן היא בעלת ייחודיות במראה ובאופן שבו היא מונחת  על היד.
אנו ממליצים לחפש את הצורה המתאימה ביותר לסגנון הכללי שאוהבים.
אם מדובר בטבעת אירוסין בסגנון קלאסי, לכו על חיתוך עגול או אמרלד. אם מעוניינים במשהו יותר טרנדי, אפשר לשקול צורת טיפה או צורה אובלית.
אפשר לעבור על העיצובים באתר על מנת לקבל תחושה טובה יותר של הסגנון אליו מתחברים.
אם אתם יכולים, אנו ממליצים בחום להגיע גם לחנות שלנו ולנסות לראות על היד מה הכיוון המתאים, זכרו כי זהו תהליך במהלכו אפשר לצמצם את האפשרויות לשניים או שלושה חיתוכים אהובים ביותר.

עם או בלי הילה (הילו HALO)

זוהי דרך כללית נוספת להתחיל את החיפוש אחר טבעת האירוסין המתאימה לכם. ההילה מתייחסת ליהלומים קטנים אשר מקיפים את האבן המרכזית, ואילו עיצוב ללא הילה יכול להיות מורכב מאבן אחת בלבד או מאבן אחת עם אבן צדדית במבנה בן שלוש אבנים.
הבחנה בעיצוב אותו אתה אוהב יותר מבין הסגנונות השונים יכולה לעזור מאוד לבחור גם את הצורה של האבן המרכזית, כי צורות מסוימות מתאימות יותר עם עיצובים מסוימים מאשר עם אחרים.

סגנון היהלומים מסביב

זו לא ההחלטה הראשונה שכדאי להתחיל ממנה, אבל זה גורם חשוב לשקול בסגנון העיצובי הכולל של טבעת האירוסין. הדרך הפשוטה ביותר להתחיל היא להחליט האם הולכים על פס רגיל או אחד עם יהלומים. לאחר מכן אפשר להחליט האם רוצים שפס היהלומים יהיה מפוצל או ישר, באיזה עובי וכדומה.

צבע המתכת

בעוד טבעות אירוסין מזהב לבן או טבעות אירוסין מזהב צהוב הן שתי אפשרויות שרבים מחשיבים כיחידות שמתאימות עבור טבעת אירוסין, הפופולריות של זהב אדום עלתה במאוד בשנים האחרונות.

בחירת טבעת היא לא נושא פשוט ואנו מבינים שככל הנראה אתה מתמודד עם הנושא בפעם הראשונה – אנו במיליון יהלומים נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה.

אל תהססו וצרו איתנו קשר עוד היום.