איך תדעו מתי כדאי להציע נישואין?

זו יכולה להיות שאלה קשה מאוד למענה, בעיקר מפני שהעיתוי להצעת נישואין שונה עבור כל זוג. ישנם גברים ששואלים את השאלה כאשר הם מכירים את האישה שאיתם פרק זמן של שבוע, בעוד שאחרים מחכים שנים כדי להבטיח שהעיתוי של ההצעה יהיה בדיוק כמו שצריך.

באופן כללי, יש זמן נכון וזמן לא נכון להציע, אבל איך תדעו להבדיל? למען האמת, אתם לא יכולים לדעת בוודאות, אבל אם תפנימו מספר הנחיות פשוטות, יהיה לכם סיכוי טוב יותר לקבל “כן” בזמן שאתם כורעים ברך.

  1. למדו להכיר את בת הזוג שלכם: אם אתם לא יודעים מה תהיה התגובה שלה, אז יש סיכוי טוב שעדיף לא לשאול את השאלה החשובה הזו כרגע. אל תנסו לעקוף את החלק החשוב ביותר של הקשר בחיפזון רק כדי להגיע לקו הסיום. אתם יכולים להימנע מהרבה משוכות שתצטרכו לקפוץ מעליהן בשלב מסוים לאורך שנות הנישואין. עדיף להכיר אחד את השנייה עכשיו, כדי שבסופו של דבר הקשר ביניכם לא ייגמר בגירושין מאוחר יותר.
  2. עברו לגור יחד: אין מבחן טוב יותר לבדוק איתו אם אתם באמת מוכנים להציע נישואין מאשר לחיות בפועל עם האדם שאתם רוצים לבלות איתו את שארית חייכם. זמן רב אחרי שירח הדבש מסתיים, אתם תמצאו דרך לגרום לזה לעבוד. אז אם אתם שותפים כבני זוג, ולא רק אוהבים, יש סיכוי טוב שתוכלו להצליח לעשות את זה ולהישאר ביחד עד סוף חייכם.
  3. זרקו רמזים פה ושם: מצאו דרכים להעלות את האפשרות של נישואין בשיחה אגבית על מנת שתוכלו להעריך את העניין של בת הזוג בכך. אם היא מתנגדת בתוקף לנישואין, אז כנראה שעכשיו זה לא הזמן המתאים להציע לה. אולי יש לה התחייבויות אחרות (למשל, לימודים או בניית קריירה), שמונעות ממנה לעשות זאת, אז תנו לזה לשקוע לזמן מה, אבל שמרו על הרעיון טרי בראש שלה כדי שתדע מתי היא מוכנה.
  4. הסתכלו על טבעות אירוסין: נכונותה לבחון את העניין עם הטבעת בחנות התכשיטים מהווה אינדיקציה טובה לכך שהגיע הזמן “לסגור את הבסטה”. אם היא מוצאת תירוץ והולכת לראות כמה צמידי טניס, אז כדאי להניח לה כעת. לעומת זאת, אם בת הזוג שלכם היא זו שגוררת אתכם להסתכל על טבעות אירוסין, אולי הגיע הזמן להתחיל לחשוב על הכיוון שאליו הקשר שלכם הולך.
  5. עשו את זה מיוחד… בשבילה. אם אתם יודעים בדיוק איך היא רוצה שהצעת הנישואין תיראה (כי היא גם אמרה כמה דברים על כך), אז יש לכם כבר אור ירוק. אם אין לכם מושג מה היא מחשיבה כדבר רומנטי, יכול להיות שאתם צריכים לעבור קורס רענון על “מה נשים אוהבות”, או להשקיע קצת יותר זמן בלהקשיב לגברת שלכם.

החלטת להציע? מזל טוב

אנחנו במיליון יהלומים נעזור לך לבחור את טבעת החלומות שלך – כזו שאין מצב שהיא תגיד לך לא!