יצירת תכשיט חדש מתכשיט ישן

לכולנו יש תכשיטים ישנים שאנו חשים מחוברים אליהם רגשית אבל לא באמת עונדים אותם בפועל. אבל האם ידעתם שיש דרך ליצור תכשיטים חדשים מהתכשיטים הישנים שלכם?
בין אם מדובר בטבעת אירוסין שעברה בירושה, במתנה שלא קלעה לטעם האישי שלכם או מזכרת ממערכת יחסים שלא החזיקה מעמד, התכשיטים שלכם לא צריכים להתבזבז. זה אפשרי לעצב מחדש תכשיטים למשהו שאתם מרגישים איתו טוב, ולא להחביא אותם בקופסת התכשיטים. אם אתם מוכנים לעצב מחדש את התכשיטים הישנים שלכם, אתם יכולים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בנושא.
יש אינספור סיבות אשר בעקבותיהן אנשים נוטים לבחור לעצב תכשיט חדש מתכשיט ישן שכבר קיים אצלם, החל מבחירה אסתטית ועד לסיבות סנטימנטליות במיוחד, אם אתם זקוקים להשראה ומתלבטים בנושא, ריכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות לכך שהלקוחות שלנו משדרגים את התכשיטים הישנים שלהם.

עדכון סגנון לתכשיט ישן

כאשר יש לכם מספיק מזל בשביל לקבל תכשיטים שעברו בירושה במשפחה, לפעמים קל יותר להניח להם לשכב בקופסת התכשיטים מאשר להודות שהם פשוט לא בסגנון שלכם. בעזרת עיצוב מחדש, ניתן להשתמש באבנים המקוריות, ולשמר את הזיכרון, אבל לעצב את התכשיט כולו למשהו שיתאים יותר לטעמכם האישי. בנוסף, קיימת האפשרות לשלב שני תכשיטים או אפילו יותר לתכשיט אחד. למשל, אם יש לכם אבנים משתי טבעות שונות שיכולות להתאים יחד, ניתן לעצב תכשיט אחד חדש ומושלם עבורכם.

שמירה על הערך הסנטימנטלי בעיצוב תכשיט חדש מישן

עיצוב מחדש של תכשיטים מבני משפחה יכולה להיות פעולה רגשנית ביותר. לקוחות רבים מגיעים אלינו עם טבעות אירוסין ישנות, ומעוניינים לכלול את האבנים בטבעת חדשה. תכשיטים שכאלה יכולים להיות דרך לשמור את האהובים אליכם קרובים אליכם. לפעמים, בני משפחה מעבירים הלאה טבעות אירוסין יוקרתיות כשההצעה רלוונטית. אם קיבלתם טבעת כזו שאתם לא באמת אוהבים, עיצוב מחדש שומר על הכבוד, הערך הסנטימנטלי והמשמעות של הטבעת, תוך הוספת הייחודיות שלכם למסורת המשפחתית.

יצירת תכשיט חדש מתכשיט ישן

פרידה לא מוצלחת

מה עושים עם טבעת האירוסין כאשר החתונה מבוטלת? או עם טבעת הנישואין לאחר שמתגרשים? אחרי סיטואציות כאלה, כנראה שלא תרצו להמשיך לענוד את אותן הטבעות, אבל גם לא להיפטר מהן לחלוטין. הרבה אנשים בוחרים להמשיך הלאה על ידי יצירת תכשיט משלהם, שמציין את ההתחלה החדשה וחוגג את זה שהם ממשיכים הלאה. כך הם מרגישים שהם נפטרים מהאנרגיות הרעות ויוצרים משהו יפה שמסמל פרק חדש בחיים.

תכשיט בעיצוב חדש מותאם אישית לחלוטין

כאשר מדובר ביצירת תכשיטים חדשים מישנים, האפשרויות הן בלתי מוגבלות. רק כיוון שעכשיו מדובר בטבעת, זה לא אומר שהתכשיט צריך להישאר טבעת לנצח, אפשר גם להפוך אותו לשרשרת, למשל. העגילים שסתם מחכים בקופסא כבר שנים יכולים להפוך לטבעת מרשימה, והשרשרת הישנה שירשתם יכולים להיות זוג עגילים בעבודת יד. לכן, עיצוב מחדש של תכשיטים יכול להיות מהפך מוחלט, ולא רק הוספה של טאץ’ אישי. זה ממש כמו עיצוב בית – לא חייב להיות קשר בין ההתחלה לתוצר הסופי, ולא תאמינו מה אפשר ליצור מהתכשיט איתו התחלתם את המסע.

מחזור זה ידידותי לסביבה

מחזור של התכשיטים הישנים שלכם הוא ידידותי לסביבה, כך אתם ממחזרים ביעילות חומרים. שמירה על המשאבים של כדור הארץ על ידי מחזור תכשיטים לא רצויים לחפצים בעלי ערך שבאמת תלבשו, במקום לקנות משהו חדש לגמרי הוא ידידותי לסביבה. שימוש באבנים שכבר יש לכם משמעותו אבן אחת פחות שנכרתה מהאדמה. בקיצור, לא רק תרוויחו את כל מה שפירטנו קודם, אלא גם תזהמו פחות את הסביבה בדרך לתכשיט חדש ואהוב.

איזה תכשיטים אפשר למחזר?

באופן עקרוני לכל סגנון של תכשיט יש את היכולת להיות ממוחזר (טבעות יהלומים, עגילי יהלום ושרשראות יהלומים), חשוב לשים לב לאבנים שמשובצות בתכשיט הנוכחי שלכם. אבנים שונות נבדלות אחת מהשנייה בדרגת הקשיות והעמידות שלכם. אבנים חזקות כמו יהלומים, ספיר ואודם הן קשות ועמידות מאוד, וסביר יותר שיוכלו לעמוד בתהליך שיפוץ התכשיט הישן מבלי להיפגע. ישנן אבנים רכות יותר, כמו טורקיז למשל, שעשויות פחות להתאים לעבודה מחדש, מכיוון שיכולות להישרט או להיסדק במעבר בין התכשיטים.

איך עובד תהליך העיצוב מחדש?

לפני תהליך העיצוב, אנחנו בודקים את התכשיטים שאתם מביאים היטב, על מנת לוודא שהם יוכלו לעמוד בתהליך. ברגע שאנו בטוחים שהאבנים חזקות, אנו מוציאים אותן מהתכשיט הישן ומתחילים את התהליך. אנו משרטטים עיצובים חדשים, בהתאם לתכשיט אותו אתם רוצים ליצור. ברגע שהעיצוב מושלם, נמשיך להתקדם עם הייצור, עד שתקבלו את התכשיט המושלם מבחינתכם.

צריכים ייעוץ ביצירת תכשיט חדש מתכשיט ישן?
אל תהססו לפנות אלינו, נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה בנושא.