זהב לבן הוא סגסוגת של זהב עם מתכת כמו ניקל, מנגן או פלדיום. זו מתכת מדהימה, עמידה, בעלת ערך וזולה יותר מאשר מתכות איכותיות אחרות, כולל פלטינה. מסיבה זו, אנשים רבים בוחרים בזהב לבן כאשר הם מחפשים לקנות טבעות אירוסין.

 

אתם אולי לא רוצים להוריד את טבעת הזהב הלבן היפה שלכם כל פעם מהאצבע, אבל אתם כן צריכים לקחת בחשבון את ההשפעה שעשויה להיות לפעילות מסוימת על המראה שלה. האם אתם יכולים לענוד טבעת מזהב לבן במקלחת, למשל? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

 

מה קורה לטבעת מזהב לבן במקלחת?

שום דבר רע לא יכול לקרות לזהב לבן כשהוא נרטב, כך שהמים הזורמים במקלחת שלכם לא יפגעו בטבעת הזהב שלכם. עם זאת, עדיין מומלץ מאוד להוריד את הטבעת לפני שאתם נכנסים להתקלח. למה? ראשית, ייתכן כי הטבעת יכולה להחליק מהאצבע שלכם וליפול לביוב בהינף יד. אם תרצו לחפש אחר הטבעת שנפלה זה עשוי להיות סיוט עבורכם מפני שלא תהיה דרך להימנע מלקרוא לאינסטלטור שיפתח את מה שצריך כדי להוציא אותה משם.

 

זו לא הסיבה היחידה שאתם לא צריכים לענוד את טבעת הזהב הלבן שלכם במקלחת. אנשים רבים שוטפים את גופם עם סבונים שמיועדים כמובן לעור שלהם, כלומר, הסבונים מכילים רכיבים שוחקים שיכולים לגרד את פני השטח של המתכת ולפגוע בה. עדיף לשמור על טבעת הזהב הלבן שלכם מחוץ למקלחת כדי למזער את החשיפה שלה למוצרים מזיקים אלה.

 

כיצד תטפלו נכון בטבעת מזהב לבן?

אם אתם מסירים את הטבעת מזהב לבן שלכם לפני שאתם קופצים לתוך המקלחת זה יכול לשמר את היופי והברק שלה. אבל אם בכל זאת החלטתם להתקלח עם הטבעת, דעו לכם שישנן מספר דרכים אחרות לטפל בטבעות זהב לבן כדי שהן תיראנה כמו חדשות במשך זמן רב ככל האפשר. מה שאתם כן יכולים לעשות לפני שאתם הולכים לשחות בבריכה או לנקות הבית אם אתם מעדיפים לשמור על הטבעת ועל עצמכם נקיים, זה ללבוש כפפות שיגנו עליכם ועל הטבעת מפני הכימיקלים המזיקים.

 

באופן כללי, מומלץ שתתרגלו לנקות את טבעת הזהב הלבן שלכם על בסיס קבוע. אין צורך ברכישת חומרי ניקוי מיוחדים – פשוט השתמשו במים חמים ובנוזל סבון טבעי ללא כימיקלים. השרו את טבעת הזהב הלבן במי סבון למשך כ-20-25 דקות. לאחר מכן, השתמשו במברשת שיניים רכה על מנת לשפשף בעדינות שאריות מכל מקום על פני הטבעת. לבסוף, יבשו היטב את הטבעת באמצעות מטלית רכה שלא תשרוט או תשחק את פני השטח שלה. חזרו על שלבים אלה בערך פעם בחודש או חודשיים כדי לשמור על הטבעת שלכם במצב טוב.

 

עם הזמן, הציפוי של טבעת הזהב הלבן שלכם עשוי להתחיל לרדת. אם הטבעת מתחילה להיראות קצת צהובה, זה אומר שהגיע הזמן לשחזר אותה. קחו את הטבעת לחנות תכשיטים אמינה כדי לשאול איש מקצוע כיצד ניתן לשים עליה שכבה חדשה של ציפוי רגיל. פעולה זו לגמרי תשחזר את היופי הטבעי של הזהב הלבן שממנו עשויה הטבעת שלכם.

 

זה אולי נראה לכם כמו הרבה עבודה, אבל אין צורך להיכנס לפאניקה. זהב לבן הוא מתכת שזקוקה לתחזוקה נמוכה, והיופי שלה יימשך עשרות שנים כל עוד אתם גם משקיעים קצת זמן בטיפול בה מדי פעם. אם תעקבו אחר הטיפים שמופיעים למעלה, אתם תוכלו לענוד את טבעת הזהב הלבן המרהיבה שלכם לשארית חייכם!

 

זקוקים לייעוץ לגבי שחזור טבעת האירוסין שלכם?

אנו במיליון יהלומים נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!