מזל טוב! החלטתם לשאת לאישה את בת הזוג האהובה והיקרה שלכם. אתם כבר כמה זמן רוצים לעבור לשלב הבא ולהקים איתה משפחה, אבל כדי להתחיל להניע את כל המהלך הזה, תצטרכו לחפש עבורה טבעת אירוסין מושלמת שתפיל אותה מהרגליים. עם זאת, לפני שאתם יוצאים לחפש את הטבעת המתאימה ביותר לבת הזוג שלכם, יש כמה דברים שמומלץ שתשקלו ברצינות.

 

אז חשבנו עבורכם על 5 טיפים שיעשו לכם חיים טיפה קלים יותר בחיפוש אחר הטבעת שתהמם אותה:

 

  1. מה התקציב שלכם?

 

חשוב לציין שהערך של טבעת האירוסין מגיע מהמשמעות והרגשות שמאחוריה. אבל קודם כל יש צורך בתקצוב נכון של העניין החשוב הזה, מה שיאפשר לכם להגדיר בצורה טובה את החיפוש האינסופי באינטרנט אחר טבעת היהלום המושלמת שתתאים לארוסתכם כמו כפפה ליד.

 

  1. בחרו את סגנון הטבעת

 

כשתתחילו את החיפוש אחר טבעת אירוסין, תתקלו מהר מאוד במגוון כמעט אינסופי של סגנונות טבעת. זה יכול לבלבל אתכם בהתחלה, אבל בסופו של דבר עם קצת סבלנות אתם תוכלו לבחור את העיצוב הנכון עבור בת הזוג שלכם. למשל, נסו לחשוב על הבגדים שהיא לובשת ועל האביזרים והתכשיטים שהיא בדרך כלל עונדת. כך יהיה לכם מושג בהיר יותר לגבי סגנון הטבעת שהיא עשויה לאהוב. בעוד שיש נשים שמעדיפות עיצוב קלאסי או נוצץ במיוחד, יש אחרות שמעדיפות את הסגנון המודרני, ולכן חשוב שתעקבו אחר ההעדפות שלה.

הבחירה בטבעת האירוסין המושלמת בהחלט תגרום לבת הזוג שלכם להבין שהקשר עובר לשלב הבא, לכן חשוב שתדעו כמה שיותר פרטים לגבי הסגנונות והעיצובים של התכשיטים והבגדים שהיא אוהבת.

 

  1. בחרו את אבני החן

 

טבעות אירוסין לרוב מגיעות עם יהלום, אבל אתם בהחלט יכולים גם לבחור בטבעת עם אבן ספיר, למשל. אתם יכולים לבחור באבן סוליטייר, כלומר אבן בודדת אחת, או ללכת על עיצוב עשיר עם אבני חן רבות. יש לכם גם את האפשרות לבחור בשילוב של יהלומים ואבני ספיר. עם זאת, ודאו כי הטבעת עצמה מתאימה לטעם של הארוסה שלכם.

אם אתם להוטים על טבעת יהלום, מומלץ שתבינו קודם מהן הקטגוריות החשובות בבחירת האבן: קראט, חיתוך, בהירות וצבע. כל היהלומים מדורגים לפי ארבע הקטגוריות האלה (וכן, זה גם בא לידי ביטוי במחיר). זכרו: חיתוך היהלום מפגין את היופי שלו, בעוד שהבהירות של האבן קובעת את הערך שלה. רק כדי לסבר את האוזן, קשה עד בלתי אפשרי למצוא אבן יהלום ללא פגמים מיקרוסקופיים.

 

  1. בחרו את צורת היהלום

 

ליהלומים ישנן בדרך כלל 10 צורות בסיסיות של חיתוך. חיתוך עגול הוא הצורה הנפוצה והפופולרית ביותר, במיוחד עבור טבעות אירוסין. כתוצאה מכך, חיתוך עגול הוא גם היקר מבין צורות חיתוך היהלום השונות. אתם יכולים גם ללכת על חיתוכים פופולריים אחרים ליהלומים, כמו חיתוך הנסיכה (מרובע) וחיתוך CUSHION. חיתוכים אלה אינם עגולים ולכן לא עולים כל כך הרבה.

 

  1. בחרו את המתכת עבור הטבעת

 

לאחר שהחלטתם על הגודל ועל צורת החיתוך של היהלום, הגיע הזמן לבחור את המתכת שממנה עשויה הטבעת. טבעות אירוסין לרוב זמינות בזהב לבן, זהב ורוד וזהב צהוב. מתוך המתכות האלה, זהב צהוב וזהב לבן הן הפופולריות ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבדוק את התכשיטים של בת הזוג שלכם כדי לקבוע איזו מתכת היא מעדיפה, ולאחר מכן תוכלו פשוט לבחור את אותה המתכת עבור טבעת האירוסין שלה.

 

כעת הגיע הזמן לקבוע את גודל הטבעת של ארוסתכם. גודל הטבעת הנפוץ ביותר הוא 6 עד 6.5. עם זאת, תמיד יש לכם האפשרות לקחת טבעת אחת לדוגמה מתיבת התכשיטים שלה כדי לקבוע את הגודל המתאים של טבעת האירוסין.

בקישור הבא מצורף לכם מדריך כיצד יש לדעת מה מידת הטבעת הרצוייה.

בכל מקרה, חשוב שתדעו שעדיף תמיד לבחור בטבעת גדולה יותר כי ניתן יהיה להקטין אותה במידת הצורך, בניגוד למצב שבו אתם רוכשים טבעת קטנה.

 

אנו במיליון יהלומים נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

אתם מוזמנים להגיע לחנות המפעל שלנו הממוקמת במתחם הבורסה ליהלומים – נשמח להעניק לכם ייעוץ אישי ללא עלות בכדי לעזור לכם לבחור את טבעת האירוסין המושלמת!

 

אתם עוד כאן? התחילו לחפש אחר טבעת האירוסין המושלמת עוד היום!