זה עתה קיבלת את ההחלטה החשובה ביותר בחייך: אתה רוצה להתחתן עם האישה שאתה אוהב.

החלטת להציע נישואין לאשת חלומותיך.

אתה בטוח בה, אבל בטוח פחות לגבי תהליך רכישת טבעת האירוסין שלה. למרות שהחברים הכי טובים שלה, ההורים שלך, והחברים שלך יכולים לעזור בבחירת הטבעת – הגיע הזמן לקבל קצת הכוונה מקצועית.

לשם כך הבאנו לך כאן כמה טיפים לרכישת טבעת אירוסין, שתוכל להרגיש שאתה עושה את הבחירה הנכונה.

5 טיפים חשובים לתהליך רכישת טבעת אירוסין

כל כלה מיוחדת בדרך שלה, בדיוק כמו כל טבעת אירוסין. עם זאת, קיבצנו עבורך כמה טיפים שהם די אוניברסליים כדי לסייע לשבור כמה מיתוסים שקשורים לבחירת הטבעת הנכונה.

  1. עשה שיקולים של צבע המתכת, גודל היהלום והתקציב שלך

שלושת השיקולים החשובים ביותר, בכל הקשור לבחירת טבעת אירוסין, הם צבע המתכת, גודל היהלום והתקציב שלך. למרות שמתכות שונות ויהלומים בגדלים שונים עשויים להראות לך יפים באותה המידה, רצוי שתדע מה האישה שלך אוהבת, וזה מתחיל עם זה שאתה צריך לשים לב אילו תכשיטים היא בדרך כלל לובשת.

לדוגמה, כלות רבות נמשכות לזהב וזהב לבן. עם זאת כיום יש אפשרויות נוספות של צבעים כמו זהב אדום ועוד.

אתה מכיר את ארוסתך לעתיד הכי טוב, אז אל תפחד לשאול שאלות ספציפיות על ההעדפות שלה בעניין הזה,  לפי אורח החיים שלה.

  1. הגודל כן משנה

כאשר מדברים על יהלומים, נקודת ההתחלה עבור כל קונה תהיה גודלו של היהלום המרכזי.

ההחלטה על גודל היהלום צריכה להיות בתיאום מסוים עם ארוסתך, או שאתה יכול גם לשאול את החברה הכי טובה שלה. גודל היהלום משפיע על החלטות אחרות שתצטרך לעשות, כמו חיתוך, סגנון ועוד .

כיצד נמדד גודלם של יהלומים? יהלומים נמדדים באמצעות קראט, שהוא למעשה יחידת משקל. ככל שהקראט גדול יותר – היהלום יהיה בדרך כלל גדול יותר. סולם הקראט מדורג מ-1 קראט עד 5 קראט.

חשוב לציין שגדול יותר לא תמיד אומר יהלום טוב יותר. גודל היהלום לרוב מסמל איזושהי סוג של הצהרה מסוימת, אבל עדיין רצוי מאוד שתקבל את התחושה האמיתית מהארוסה שלך לגבי גודל היהלום, זה המפתח לבחירת טבעת יהלום שבאמת משקפת אותה.

5 טיפים לרכישת טבעת אירוסין

  1. בחירת חיתוך היהלום

יהלומים שחתוכים בחיתוכים שונים מעניקים כל אחד תחושה אחרת. לא משנה כמה קראט נמצא ביהלום, חיתוך גס יכול לגרום לאבן להיראות זולה.

החיתוכים הפופולריים ביותר עבור טבעות אירוסין הם החיתוך העגול הקלאסי וחיתוך הנסיכה (טבעת אירוסין מרובעת). לאחרונה, חיתוכי יהלומים נוספים כמו חיתוך טיפה וחיתוך מרקיזה, הופכים לפופולריים יותר ויותר מפני שהם מעניקים מראה של וינטאג’.

עבור על סגנונות החיתוכים השונים ונסה לראות איזה מהם יהיה המתאים ביותר עבור ארוסתך, בהתאם להכרות העמוקה שלך איתה, זוהי הדרך הטובה ביותר להבין אילו חיתוכים היא מעדיפה. תן אמון בתחושת הבטן שלך כאשר אתה בוחן את החיתוכים השונים, ואל תשכח לעבוד עם הצורף מפני שהוא יוכל להסביר ולתת הכוונה טובה ומקצועית.

  1. אל תפחד מצבעים

נגמרו הימים שבהם כל הכלות היו בוחרות בשני צבעים בלבד: זהב לבן וזהב צהוב! הכלות המודרניות משלבות עוד ועוד צבעים לכל היבט שהוא בחתונות שלהן.

טבעות יהלום עם חיתוכים יפים הן מראה מסורתי קלאסי. אבל זה יכול להיות גם קצת גנרי ומשעמם, לכן מומלץ לחקור את האפשרויות שעומדות בפניך.

שילוב של יהלומים שונים בצדדים יכול לגרום לטבעת להתבלט ממש, יהלומים אלה יכולים להפוך כל יהלום במרכז להיראות מדהים יותר.

  1. קבל ייעוץ ממומחה

בעידן הטכנולוגי שלנו, יש אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לביצוע רכישה מקוונת. אבל בזמן שאתה יכול להשיג מחיר טוב על נעליים או סכיני גילוח, טבעת אירוסין היא דבר שמומלץ לרכוש באופן אישי אצל אדם שזה המקצוע והמומחיות שלו.

עבוד עם חברה שיש לה מוניטין טוב, שמעסיקה מומחים ליהלומים ולתכשיטנות, וכך תוכל להבטיח שאתה מקבל את היהלום הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

במקומות רבים יהיו מומחים שגם מסוגלים להתאים את הטבעת אישית לעיצוב שמתאים לך כדי שהיא תהיה מושלמת עבור אשתך לעתיד. אין שום סיבה להרגיש לבד בעת ביצוע אחת הרכישות הגדולות ביותר של החיים שלך.

אנו במיליון יהלומים – נעמיד לרשותך צוות מומחים, החל משלב עיצוב הטבעת ועד ייצור הטבעת וליטוש היהלום. אצלנו תקבל את הטבעת שחלמת לתת לאשתך לעתיד!

זמן למצוא את הטבעת המושלמת

ברכות על הצעד חשוב הזה! אנו מקווים שהטיפים שלנו לרכישת טבעת אירוסין יהוו השראה עבורך. כעת הדבר הבא שתצטרך לעשות הוא לצאת ולהתחיל לחפש את הטבעת המושלמת.