5 רעיונות מעולים לעגילי יהלומים שיתאימו לחתונה שלכן

כשמדובר בבחירת התכשיטים שאתן הולכות לענוד ביום המיוחד שלכן, אתן באמת לא יכולות לטעות עם יהלומים. ובכל זאת, תאמינו או לא, אתן עלולות ללכת רחוק מדי אם לא תהיו זהירות ושמרניות עם התכשיטים שאתן בוחרות. בכל זאת, אתן כבר יודעות שיהיה עליכן לפחות יהלום אחד (זה שעל האצבע שלכן – כאילו שאתן יכולות לשכוח!). אבל מעבר לזה, אתן הולכות לעשות כמה החלטות קשוחות כשמדובר בצמצום האפשרויות שלכן לעגילים, שרשראות וצמידים.

הנה כמה דרכים שבהן תוכלו לענוד עגילי יהלומים בהתאמה לתכשיטים אחרים כדי להיראות הכי טוב ביום החשוב של חייכן:

  1. עגילים צמודים עם יהלומים: כשמדובר בעגילי יהלומים, האפשרות הטובה ביותר היא לא אחרת מאשר האפשרות הפשוטה ביותר. אתן תקבלו את הברק הגדול ביותר מיהלומים בחיתוך עגול, אז אם העגילים שלכן די קטנים, עדיף לדבוק באפשרות זו. לעומת זאת, אם תבחרו באבנים גדולות יותר, ייתכן שתרצו ללכת על חיתוך מעניין יותר כמו נסיכה. ודרך אגב, עגילי יהלום ילכו עם כל תכשיט אחר כמעט, כל עוד הם לא גדולים להפליא.
  2. עגילי חישוק: הטריק עם חישוקים הוא לשמור אותם קטנים ומאופקים. אתן יכולות למצוא כאלה שהם מתכתיים יותר (זהב צהוב או זהב לבן) עם מספר קטן יחסית של יהלומים משובצים קטנים. אם הם מגיעים לעצם הבריח שלכן, כנראה שהם גדולים מדי! בחרו באבן שאינה גדולה יותר מקוטר האגודל שלכן, אחרת זה פשוט לא ייראה טוב.
  3. עגילים תלויים: כשמדובר בעגילים תלויים, אתן לא רוצות ללכת על משהו מפואר מדי. כמה אבנים תלויות הוא כל מה שאתן צריכות כדי להשלים את המראה ולמשוך תשומת לב לעיניים הנוצצות שלכן. רק הערה קטנה, אם תבחרו באפשרות הזו, עדיף שתתרחקו משרשרת יהלומים. גם כאן מוטב לא להגזים, שכן כל המוסיף גורע.
  4. שילוב של אבני חן אחרות: אם אתן רוצות לענוד משהו קצת שונה, כדי שתשקלו עגילים צמודים או חישוקים המשלבים אבני חן אחרות יחד עם היהלומים שלכן. מה שכן, חשוב שתהיו מודעות לכך שכל תכשיט שתבחרו צריך ללכת יחד עם צבעי החתונה שלכן (זו הסיבה לכך שרוב הכלות מחליטות לענוד יהלומים).
  5. יהלום ופנינה. אין יותר קלאסי משילוב של יהלומים ופנינים לבנות ביום החתונה. פנינים ויהלומים הם לא רק נצחיים ומסורתיים, אלא גם מייצגים רמה גבוהה של תכשיטים.

עכשיו זה הזמן לבחון את סוגי העגילים השונים ולראות מה מתאים לכן ביותר, ומה משתלב יפה עם צבעי האירוע.

צריכה עזרה בבחירת עגילי היהלומים המושלמים ליום חתונתך?

בואי לחנות המפעל של מיליון יהלומים, אנו נעזור לך להתאים את העגילים שיחמיאו לך בצורה הטובה ביותר.